POLİTİKA

“KORKMUYORUZ, YILMIYORUZ, ÇALIŞIYORUZ”

“KORKMUYORUZ, YILMIYORUZ, ÇALIŞIYORUZ”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, Erzurum’da ve Trabzon’da gerçekleşen provakasyon olaylarını kınadıklarını, toplumsal kutuplaşmayı körükleyerek seçimlere korku ikliminde girilmesi için uğraşanlara rağmen 85 milyonu kucaklamak için 14 Mayıs’ta toplumsal barış ve huzuru bu ülkeye getirmeye söz verdiklerini söyledi.

“Gece gündüz” demeden sahada millete seslenen CHP Genel Başkan Yardımcısı Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca’nın katıldığı mahalle toplantıları adeta mitinge dönüşüyor. Hafta sonu Çal, Beyağaç, Buldan ve Sarayköy İlçeleri’nde yaptığı çalışmaların ardından akşamları ise hane ziyaretleri ve mahalle buluşmalarına katılan Karaca, tekstil fabrikalarında da işçilere seslendi: “Kimse korkmasın, endişe de duymasın. Bu seçimlerin galibi millet olacak, şer güçler tarihin çöplüğüne atılacak” dedi.

BİZ DAİMA MİLLETİN YANINDAYIZ”
Sarayköy Uyanık Mahallesi’nde büyük coşkuyla karşılanan Karaca; paylaşımlarında her şey çok güzel olacak mesajı verdi: “Bu topraklarda nifak tohumları ekenler, siyaseti kirli oyun sahnesi zannedenler, milletle kucaklaşmalarımızdan korkan şer güçler korkuyorlar, korkacaklar, korksunlar. Biz milletin yanındayız. Bilin istedim. Her şey çok güzel olacak. Ayaklarımdan kan da çıksa, ayaklarımın üstüne basamasam da sizler ‘Gel’ dedikten sonra İki elim kanda da olsa yine gelirim!”

85 MİLYONU KUCAKLAYACAK CUMHURBAŞKANI KILIÇDAROĞLU

Karaca; “Hem Trabzon hem Erzurum’da 85 milyon yurttaşımıza yara veren, hepimizin içini acıtan hiç de onaylamadığımız olumsuz olaylar yaşandı. Aylardan beri böyle olayların seçim öncesi çıkabileceğinin farkındayız, biliyoruz. Cumhurbaşkanı adayımız Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu her fırsatta gerek videolarla gerek paylaşımlarıyla tüm yurttaşlarımızı sükunete davet ediyor” diye konuştu.

TÜM NİMETLERİ 85 MİLYONLA HEP BİRLİKTE PAYLAŞACAĞIZ”
Karaca, şöyle devam etti: “Bizler; sizlerle birlikte ötekileştirmeden, ayrımcılıktan, kutuplaştırmadan ve sürekli azarlanmaktan yorulduk. Biz bu ülkeye kucaklayıcı, birleştirici, 85 milyona Cumhurbaşkanlığı yapacak, 85 milyona siyasetin bir görev olduğunun bilinciyle hizmet edecek bir anlayışı iktidara getirmek için çalışıyoruz. Hepimizi birbirimizle barıştırmak için, Halil İbrahim Sofrası’nda 85 milyonun temsil edileceği, birlikte o sofraya oturacağı, tüm nimetleri paylaşacağı bir Türkiye için çalışacağız. Çok yorulacağız ama vazgeçmeyeceğiz. Birlikte kazanacağız.”

HABER MERKEZİ

HABER MERKEZİ

0 Yorum

Yorum yaz

fixed-whatsapp-icon