EKONOMİ

OSMAN UĞURLU’DAN , DSO MECLİSİ’NDE ENERJİ PİYASASI HAKKINDA SUNUM

OSMAN UĞURLU’DAN , DSO MECLİSİ’NDE ENERJİ PİYASASI HAKKINDA SUNUM

Denizli Sanayi Odası Mart ayı olağan Meclis toplantısında DSO Meclis Üyesi, Ecogreen Enerji Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Uğurlular Tekstil Yönetim Kurulu Üyesi Osman Uğurlu, enerji piyasası ve elektrik fiyatları ile ilgili bir bilgilendirme sunumu gerçekleştirdi.

Denizli Sanayi Odası Mart ayı olağan Meclis toplantısı, 29 Mart 2022 Salı günü Müjdat Keçeci Meclis Salonunda gerçekleştirildi. Meclis Başkanı Mehmet Tosunoğlu’nun açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda, Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Keçeci, “Geçtiğimiz günlerde odamız konferans salonunda NFT, Metaverse ve yeni teknolojiler ile ilgili bilgilendirme toplantısı yapıldı. Kripto para piyasası için temel bilgilerin anlatıldığı toplantıda; coin ön satışları, yatırım stratejileri, kripto borsaları, NFT ve Metaverse gibi yeni teknolojiler ile ilgili bilgiler anlatıldı. Metaverse fikri, insan boyutunu bundan çok daha farklı bir yere taşımayı planlıyor. Sanal gerçeklik ve arttırılmış gerçeklik, sanayi üretiminde de yer almaya başlayan teknolojilerin ticarette de yer aldığını bugünlerde Metaverse sayesinde deneyimliyoruz. Öyle görünüyor ki bu teknolojiler artık bizim yaşamımızın ayrılmaz bir parçası olacak. Birçok insanın sanal temsilleri olarak kullandığı avatarlarıyla, birbirleri ve dijital nesnelerle etkileşime girdiği, sürekli açık olan sanal ortamlardan oluşan bir ağ. Dolayısıyla NFT, Metaverse’ün biz sanayiciler için de önemli bir konu olduğunu vurgulamak isterim” diye konuştu.


Osman Uğurlu’dan bilgilendirme sunumu

Denizli Sanayi Odası Mart ayı olağan Meclis toplantısında DSO Meclis Üyesi, Ecogreen Enerji Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Uğurlular Tekstil Yönetim Kurulu Üyesi Osman Uğurlu, enerji piyasası ve elektrik fiyatları ile ilgili bir bilgilendirme sunumu gerçekleştirdi. Meclis üyelerinin oldukça ilgi gösterdiği sunumun ardından soru – cevap kısmı gerçekleştirilerek toplantı bitirildi.


 

HABER MERKEZİ

HABER MERKEZİ

0 Yorum

Yorum yaz

fixed-whatsapp-icon