POLİTİKA

AK PARTİ DENİZLİ İL BAŞKAN ADAYI YÜCEL GÜNGÖR OLDU

AK PARTİ DENİZLİ İL BAŞKAN ADAYI YÜCEL GÜNGÖR OLDU
AK Parti Denizli İl Başkan Adayı belli oldu. Daha önce AK Parti’de Merkezefendi İlçe Başkanlığı dahil birçok görevde bulunan Yücel Güngör, AK Parti Denizli İl Başkanı Adayı olduğunu açıkladı.
 
Güngör yaptığı ilk açıklamada “Haydi Bismillah...Bize, onurlu aynı zamanda sorumluluğu ağır olan bu şerefli görevi şahsımıza emanet eden, Başta Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız sayın Recep Tayyip ERDOĞAN olmak üzere bugüne kadar emeği geçen Ak Partiye gönül vermiş tüm Denizlili hemşehrilerimize sonsuz teşekkür ediyorum. Denizlimiz için  dünden daha fazla çalışmaya Kararlıyız ve Mecburuz.. Daha Çok Çalışıp Daha Çok Başarılara imza atacağız. Denizlimizin 19 ilçesindeki  Ak Partimize gönül vermiş memleket sevdalılarımızla BİRLİKTE ve TEK YÜREK olarak Denizlimize olan Vefa borcumuzu ödemek için hiçbir bahaneye sığınmadan dünden daha fazla çalışmak için yolculuğumuza bugün itibariyle başlıyoruz… En güzel Makamın Denizlimizin gönlünde EN GÜZEL bir yerde olabilmek düşüncesiyle Denizlimize Hayırlı Olsun” ifadelerini kullandı.  

YÜCEL GÜNGÖR KİMDİR?
1978 yılında Denizli’nin Karşıyaka Mahallesi’nde doğdu. İlkokulu Karşıyaka İlkokulu’nda, ortaokulu Sevil Kaynak Ortaokulu’nda ve lise öğrenimini Denizli Cumhuriyet Lisesi’nde tamamladı. 2002 yılında Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Su Ürünleri Mühendisi olarak mezun oldu. Bir Tekstil firmasında İhracat-Pazarlama Yöneticisi olarak 20 yıl görev yaptı. İngilizce eğitimi için 6 ay İngiltere’de bulundu. Şuan kendi firmasında Yurtdışı- İhracat –Pazarlama işlerine devam etmektedir. Evli,  üç çocuk babasıdır. İyi derecede İngilizce biliyor.
HABER MERKEZİ

HABER MERKEZİ

0 Yorum

Yorum yaz

fixed-whatsapp-icon