SAĞLIK

TEKDEN’DEN HEKİMLERİNE İSTİŞARE VE MOTİVASYON BULUŞMASI

TEKDEN’DEN HEKİMLERİNE İSTİŞARE VE MOTİVASYON BULUŞMASI
Özel Denizli Tekden Hastanesi Yönetimi, personel ve hekimlerine yönelik düzenlediği istişare ve motivasyon toplantısında bir araya geldi.

20 yıldır uzman ve akademisyen hekim kadrosu ve nitelikli sağlık hizmetleri ile EGE Bölgesi’nin sağlık ihtiyacını karşılayan Özel Denizli Tekden Hastanesi’nin başarısında Türkiye’ye yaptıkları yatırımlar kadar çalışanlarına yaptıkları hizmetler de yer alıyor. Tekden yönetimi, bu yılda personel ve hakimlerine yönelik istişare ve motivasyon toplantılarını sürdürüyor. Toplantı öncesinde hastane yönetimi, personeller ve hekimler düzenlenen yemekte bir araya geldi.Hastanenin genel durumu ve hastanenin vizyonu hakkında konuşma yapan Özel Denizli Tekden Hastanesi Genel Müdürü Kemal Akcan “Şu anda Denizli'mizde ilk defa doktorların buluşmasında eğitimsel olarak bütün personellerimize eğitim verdik. Bunlarla ilgili doktorlarımıza bilgi vermek amacıyla bir yemek toplantısı yaptık. Doktorlarımıza hastanemizde yapılanlar hakkında bilgilendirme yapacağız. İnşallah bunun devamı da olacak. Çünkü hastanemizde iletişim eğitimleri verdik. İletişimin anlamı personellerimize daha iyi ve daha kaliteli bir şekilde hizmet anlayışıyla donatmaktan ileri geliyor. Bu inşallah diğer hastanelerimize de yayılır. Bu da toplumuza ve Denizli'mize iyi bir hizmet şeklinde dönüşüm yapar diye düşünüyoruz” dedi.“HASTANEMİZ HER TÜRLÜ YENİLİĞE
ALTYAPI OLARAK YENİDEN YATIRIM YAPTI”
Hastanenin her türlü yeniliğe açık olduğunun altını çizen Başhekim Dr. Şakir Bayur, “Bugün daha önce yaptığımız bir toplantıyı covid sonrası ilk defa gerçekleştiriyoruz. Biraz ara vermiştik. Hem kucaklayacağımız bir gece olacak hem de küçük bir toplantımızda istişare olacak. Hastanemiz her türlü yeniliğe altyapı olarak yeniden yatırım yaptı. Hekim arkadaşlarımız da bu yatırımlarla daha büyük bir hızla çalışmaya başladılar. Bunların karşılıklı görüşlerle alışverişini yapacağız. Güzel bir gece olacak. Eğitim dışında bir birimizi kucaklayacağımız bir gece olarak düşünüyorum” ifadelerini kullandı.“DENİZLİ'DE 450’YE YAKIN PERSONELLE ÇALIŞIYORUZ.
BACASIZ BİR FABRİKA OLDUĞUNU SÖYLE BİLİRİM”
İnsana yatırımın önemli olduğunu ve bundan dolayı iletişim etkinliklerinin devamlı yapılacağını söyleyen Özel Denizli Tekden Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Cemal Işık, “Biz bu etkinlikleri sürekli yapmayı düşünüyoruz. Çünkü Tekden Hastanesi, Denizli'mize öncü ve yenilikçi bir hastanesidir. Biz cihaz yatırımı ile beraber personellerimizle ve doktorlarımızla bu eğitimi profesyonel bir firma ile tamamlamak istiyoruz. Yaklaşık 20-25 gündür süren bir çalışma var. Bugünde yiyeceğimiz yemekle bunu taçlandıracağız. Çünkü insana yatırım çok çok önemlidir. Denizli'de 450 yakın personelle çalışıyoruz. Bacasız bir fabrika olduğunu söyle bilirim. 'Ailenizin hastanesi, biz büyük bir aileyiz' sloganımız ama bunun sözde kalmaması, nasıl akşam yemeğini ailemizle yiyorsak, personel ve hekimlerimizle de aile olduğumuz için eğitim sonrası bir görüşme ve değerlendirme yapıp, akşam yemeğini düzenledik” diye konuştu.
İHA .

İHA .

0 Yorum

Yorum yaz

fixed-whatsapp-icon