SPOR

DEVECİLER: HEDEFİMİZ LİGE RENK KATMAK

DEVECİLER: HEDEFİMİZ LİGE RENK KATMAK

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket, hafta sonu deplasmanda Büyükçekmece Basketbol ile karşılaşacak. Kritik maç öncesi açıklamalarda bulunan Başkan Veli Deveciler “İstanbul deplasmanından da galibiyetle dönüp alt sıralarla aramızdaki bağı koparmak istiyoruz. Hedefimiz ligi en iyi yerde tamamlamak” diye konuştu.

Merkezefendi Belediyesi Basket, Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nin 20. Haftasında deplasmanda Büyükçekmece Basketbol ile karşılaşacak. Gazanfer Bilge Spor Salonu’nda oynanacak karşılaşma Pazar günü saat 13:00’de başlayacak.

 

Son olarak ligde Bahçeşehir Koleji’ni Denizli’de mağlup ederek yoluna emin adımlarla devam eden temsilcimizde başkan Veli Deveciler, hedeflerinin ligi en iyi yerde tamamlamak olduğunu söyledi.

 

Ligde her maçın zorlu geçtiğini kaydeden Başkan Deveciler, “ Özellikle iç sahada gösterdiğimiz performans bizleri mutlu ediyor. Üst üste 7 maç kazanmayı başardık. Deplasmanlarda bazen sıkıntılar yaşıyoruz. Bununda üstesinden geleceğiz ve hedeflediğimiz noktaya geleceğiz. Koç Zafer Aktaş ve ekibi başta olmak üzere oyuncularımız ellerinden geleni fazlasıyla yapıyor. Normal sezonda dönem dönem zorluklar yaşasak da mevcut durumdan memnunuz. Büyükçekmece deplasmanından da galibiyetle ayrılacağımıza inanıyoruz” dedi.

 

Bahçeşehir Koleji maçında düzenlenen ‘kitap kampanyası’ ile ilgili de konuşan Başkan Deveciler, “ Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve 11 ili etkileyen deprem felaketi sonrası ne yapabiliriz diye düşündük. Bu süreçte ayni ve nakdi yardımlarımızı da gerçekleştirdik. Sosyal sorumluluk projeleri de bu süreçte çok önemli. Bahçeşehir Koleji maçında taraftarlarımız yaptığımız çağrıya kulak verdi ve çok sayıda kitap, ‘kitap kampanyası’ kapsamında toplandı. Toplanan kitaplar araçlara yüklenerek afetzedelere ulaştırılmak üzere gönderildi. Tüm hemşehrilerimize gösterdikleri ilgi için teşekkür ediyorum” İfadelerini kullandı.

HABER MERKEZİ

HABER MERKEZİ

0 Yorum

Yorum yaz

fixed-whatsapp-icon