BOZKURT

BOZKURT BELEDİYESİ’NDE PERSONELLERE PROMOSYON MÜJDESİ

BOZKURT BELEDİYESİ’NDE PERSONELLERE PROMOSYON MÜJDESİ
Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, personel maaş ödemeleri için yapılan ihaleyi kazanan banka yetkilileri ile promosyon ihalesini imzaladı. Promosyon anlaşması sonucunda Bozkurt Belediyesinde işçilere 11 bin 500 TL memurlara ise 16 bin 300 TL promosyon ücreti yatırılacak.

Bozkurt Belediyesi tarafından bir süre önce düzenlenen maaş ve promosyon ihalesi gerçekleştirildi. Memurlara 16 bin 300 TL işçilere ise 11 bin 500 TL ile en yüksek teklifi vererek ihaleyi kazanan bankalar ile belediye arasında protokol imzalandı. Başkanlık makamında düzenlenen törende Belediye Başkanı Birsen Çelik ile söz konusu bankaların yetkilileri protokolü imzaladı.

İmza töreninin ardından açıklama yapan Başkan Çelik, verilecek promosyonun personel için hayırlı olmasını diledi. Belediye tarafından maaş ve promosyon ihalesinin, enflasyon şartları nedeniyle feshedilip yeni bir promosyon ihalesi düzenlendiğini ifade eden Başkan Çelik; “Belediyemizde görevli tüm personelimiz için düzenlediğimiz banka promosyonu ihalemiz hayırlı olsun. Daha önce imzaladığımız sözleşme feshedildi, günün koşullarına uygun olarak yapılan yeni ihale sonucunda bu ücret işçiler için 11 bin 500 TL’ye memurlarımız içinse 16 bin 300 TL’ye çıktı. Belediyemizde birlikte çalıştığımız arkadaşlarımıza ekonomik yönden bir destekte daha bulunmanın büyük bir sevincini yaşıyoruz. Her biri bizim ayrı bir değer taşıyan personellerimizi ilgilendiren maaş promosyonu ihalesini sonuçlandırmış olduk. Personelimizin yüzünü güldüren yeni ihalenin ve protokolümüzün hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
HABER MERKEZİ

HABER MERKEZİ

0 Yorum

Yorum yaz

fixed-whatsapp-icon